HB-Compounds_Start1_700x290_03 HB-Compounds_Start2_700x290 HB-Compounds_Start3_700x290 HB-Compounds_Start4_700x290 HB-Compounds_Start5_700x290
prev
next

Compoundy

Ensinger je výrobcem vysokoteplotních plastů a compoundů, které jsou speciálně přizpůsobovány na míru požadavkům konkrétních aplikací použitím plniv a aditiv. Zkušení specialisté volí nejvhodnější materiál podle požadavků zákazníků a vyvíjejí speciální receptury.

Produkty se zlepšenými kluznými vlastnosti, materiály s definovanými elektrickými vlastnostmi, compoundy pro lékařskou techniku, detekovatelné compoundy nebo tepelně vodivé plasty jsou základem inovativní prouktové řady, stejně jako compoundy obsahující kožené materiály s příjemným hřejivým vzhledem i povrchem.

> Products

Zkušenosti

Ensinger se zaměřuje na vývoj a výrobu tribologicky optimalizovaných materiálů (lepší otěruvzdornost, nižší kluzné tření), materiálů pro lékařskou techniku a potravinářství, elektrovodivých plastů, teplovodivých plastů, filtrovaných vysokoteplotních plastů a umělé kůže po desetiletí.

Materiály

Divize Ensinger COMPOUNDS zejména zpracovává vysokoteplotní polymerykonstrukční plasty. Standardní plasty jsou také využívány pro výrobu speciálních compoundů.

Množství/Výrobky

Struktura společnosti Ensinger, specializace pracovníků a široké spektrum univerzálních strojů pro Vás znamená pružnost - Ensinger dokáže vyrobit malá množství pro zkoušky i dostatečná množství pro sériovou výrobu. Obrovská šíře nabídky materiálů včetně stovek kombinací termoplastů a aditiv umožňuje materiálovým specialistům použít speciálně připravené receptury i osvědčená standardní řešení.

Vývoj

Naši materiáloví specialisté neustále pracují na základním vývoji speciálních compoundů  pro vstřikovanání a extruzi. Jejich bohaté zkušenosti Vám poskytují cennou podporu při vývoji speciálních compoundů, které potřebujete a požadujete.

Kvalita

Používáme špičkové zkušební a měřicí přístroje pro určení tuhosti, kluzných vlastností, viskozity, zbytkové vlhkosti a dalších vlastností na standardizovaných zkušebních tělesech dle ASTM a DIN. Zkušební tělesa jsou vyrobena technologií vstřikování plastů.


Naše výroba je certifikována dle:

> DIN EN ISO 9001
uploads/media/Ensinger-DIN-EN-ISO-13485-2003-de.pdf

> DIN EN ISO 13485