Halbzeug-Medizintechnik-0D1E5954_01 Halbzeug-Lager-0D1E4025_02 Cutting-department-2-1X5G5284_02
prev
next

Polotovary z technických a vysokoteplotních plastů

Zákaznický servis

Spolupráci se skupinou Ensinger zpravidla zahajuje podrobné technické poradenství, které se týká aplikace a její funkce. Techničtí a materiáloví experti skupiny Ensinger pak vyberou odpovídající druh plastu a vhodnou technologii výroby dílu s ohledem na všechny požadavky dané aplikace. K dispozici je více než 100 druhů technických a vysokoteplotních plastů, včetně plastů modifikovaných plnivy pro dosažení požadovaných vlastností. Plastové polotovary jsou vyráběny v přesných tolerancích. Další poskytované služby jsou řezání, hoblování, broušení.

Špičkové polotovary z plastů splňují všechny požadavky zákazníků, které mohou být na kvalitní technické výrobky kladeny. Ensinger nabízí kromě běžně používaných a dobře známých termoplastů, např. POM, PA 6, PA 66, PA 6G, PET, PBT, PVDF, PC, PSU, PPS, PEEK a PI, také zakázkový vývoj a výrobu polotovarů šitých namíru konkrétní aplikaci. K Vaší dispozici jsou polotovary z více než 100 druhů plastů. Kulaté tyče, desky a trubky jsou vyráběny v široké rozmerové řadě, což přináší úspory a tedy vyšší konkurenceschopnost konečným uživatelům.

> Products

Kvalita

Každá celosvětově úspěšně působící společnost musí nabízet nejvyšší standardy kvality. Průběžně a stále investujeme do výzkumu a vývoje, abychom spoluvytvářeli trendy a novinky ve vysokovýkonných plastech a v technologích jejich zpracování. Toto nám umožňuje být stále o rozhodující krok před požadavky trhu. Striktní směrnice přesně popisují každý jednotlivý proces, od kontroly složení surového materiálu po balení a expedici finálního produktu. Ensinger s.r.o. je certifikována dle normy DIN EN ISO 9001, mateřská společnost pak také podle normy DIN EN ISO 13485.

Spolehlivost dodávek

Ať již jde o plastové polotovary ve standardních rozměrech nebo o zakázkově vyráběné speciální druhy plastů - Vaše polotovary dostanete včas. Pobočky a distributoři používají moderní informační systémy, které spolu s nadstadardními vztahy společnosti ENSINGER a jejích obchodních partnerů urychlují komunikaci. Zajišťujeme tímto způsobem spolu s  efektivním rízením výroby a skladů dodávky plastových polotovarů k Vám v co nejrychlejším čase - přesně, když je potřebujete.